BenQ PD2700U získal výborné hodnocení

Vážení přátelé, rádi bychom Vás informovali o výborném úspěchu monitoru BenQ PD2700U, který byl v rámci testu lednového vydání časopisu CHIP ohodnocen jako Výborný.

 

 

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali o výborném úspěchu monitoru BenQ PD2700U, který byl v rámci testu lednového vydání časopisu CHIP ohodnocen jako Výborný.Vynikající přesnost barev a rozlišení


Rozlišení 4K UHD přináší mimořádnou ostrost i těch nejmenších detailů a hloubku jemných textur optimalizovanou pro vizuálně intenzivní práci na animacích, vizuálních efektech, grafice a fotografiích. Pokročilá technologie IPS monitoru PD2700U s širokými pozorovacími úhly a 100% pokrytím barevného prostoru sRGB a Rec. 709 minimalizuje posun barev, aby se bylo možné absolutně spolehnout na věrnost návrhů.


Režim CAD/CAM


PRežim CAD/CAM, který poskytuje vynikající kontrast linií a tvarů technických ilustrací, zobrazuje i ty nejmenší detaily a přináší tak mimořádný výkon monitoru v aplikacích typu Pro/E, SOLIDWORKS, AutoCAD, CATIA nebo jiném návrhovém softwaru.


Inspirující návrhy s 4K UHD monitory s podporou HDR10


Monitor BenQ DesignVue PD2700U je vybaven technologií HDR10, která umožňuje designérům zobrazit si náhled účinku HDR na video obsah již v průběhu procesu editace a zaručuje tak žádoucí výsledek jejich konečné práce.


Špičkové technologie pro ochranu zraku


Technologie B.I.Tech, která monitoruje okolní světlo ve vašem prostředí a aktivně upravuje jas obrazovky. Technologie Low Blue Light odfiltrovává škodlivé modré světlo, čímž účinně snižuje únavu a podráždění očí. A v neposledni řadě technologie Flicker-Free, která eliminuje blikání obrazu při všech úrovních jasu a efektivně snižuje únavu zraku. 
Kód Popis
20883187668 27" LED BenQ PD2700U - 4K,IPS,HDMI,DP,USB