Vyberte si z naší nabídky příslušenství Microsoft

Představujeme Vám vybrané příslušenství k PC společnosti Microsoft.

 

Představujeme Vám vybrané příslušenství k PC společnosti Microsoft.

Set klávesnice a myši Microsoft Wireless Desktop 3050 USB

Vylepšete svůj způsob práce s přenosným nebo stolním počítačem touto sadou bezdrátové klávesnice a myši, která nabízí hojnost praktických funkcí a moderní design. Měkká opěrka zápěstí a tiché klávesy propůjčují klávesnici elegantně profesionální vzhled a pohodlné použití, které vás nikdy neomrzí. Klávesnice je navíc vybavena funkcemi, které jí dokonale padnou. Nabízí vám praktické ovládací prvky pro přehrávání multimédií, aktivaci lupy jedním stisknutím a přizpůsobitelné klávesové zkratky pro přístup k programům na hlavním panelu systému Windows.

Tato klávesnice rovněž nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES), která byla navržena, aby pomohla šifrováním psaného textu ochránit vaše údaje. Technologie Microsoft BlueTrack Technology použitá v myši umožňuje přesné ovládání na prakticky jakémkoliv povrchu, zatímco gumované postranní plošky a mírně delší tělo myši nabízí překvapivé pohodlí. Navíc se můžete vzdálit i více než 9 metrů od počítače a přesto si uchovat spolehlivé bezdrátové připojení.

Headset Microsoft LifeChat LX-3000 USB

Chcete-li konverzovat, hrát hry nebo poslouchat hudbu, dělejte to správně – naplno. Uvolněte se, nasaďte si sluchátka s mikrofonem LifeChat LX-3000 a vychutnejte si kvalitní digitální zvuk. Váš požitek ještě umocní pohodlné koženkové polštářky na uši. Rozhraní USB umožňuje snadné připojení. A až dostanete chuť si popovídat, díky mikrofonu určenému do hlučného prostředí budete slyšet naprosto jasně.

 

Webová kamera Microsoft LifeCam HD-3000

Váš živý obraz řekne víc, než 1000 slov. Tato kamera Microsoft LifeCam HD-3000 s reálnou podporou HD produkuje ostré video v živých barvách pomocí technologie TrueColor, která automaticky vytvoří jasný a barevný obraz za prakticky jakéhokoliv světla.

 

Objednávat vybrané produkty můžete pomocí objednacího kódu v tabulce

 

Název Objednací kód (odkaz)
set klávesnice a myši Microsoft Wireless Desktop 3050 USB 1901303137
headset Microsoft LifeChat LX-3000 USB 217097005N
webová kamera Microsoft LifeCam HD-3000 217097014N